PWKS Huragan Wołomin 1:1 MKS Wicher Kobyłka

statystyki szczegółowe

Aktualności

Legionovia nie daje szans Wichrowi.

• autor: Wicher98, 2013-04-07 19:45

W dniu 7 kwietnia 2013 roku odbył się mecz pomiędzy Legionovią Legionowo, a Wichrem Kobyłka. Niestety mecz skończył się wysoką przegraną gości 7:0. Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa ekipy z Legionowa, Kobyłczanie mieli kilka sytuacji do zdobycia gola. Kolejny raz sprawdziło się przysłowie "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". Po raz pierwszy gospodarze złamali naszą defensywę w 30 minucie po pięknym strzale z 16 metrów. Kolejny gol padł tuż przed przerwą z rzutu rożnego. W drugiej połowie wyraźnie Wicher opadł z sił i stracił aż pięć goli. Niestety ławka rezerwowych była bardzo krótka, ponieważ Bartek Roguski, Kacper Sierota, Marcin Mościcki oraz Bartek Tymiński postanowili sobie nie przyjść na ten mecz. Ich zachowanie było idiotyczne i przez to musieli cierpieć koledzy z zespołu. Miejmy nadzieję, że to nigdy więcej się nie powtórzy. Tymczasem zapraszamy kibiców na kolejkę ligową, która odbędzie się w najbliższy weekend w Kobyłce. Rywalem piłkarzy z Kobyłki będzie Legion Warszawa i gospodarze na pewno są faworytem w tej konfrontacji. Miejmy nadzieję, że czwórka powyższych piłkarzy zaszczyci nas swoją obecnością...