PWKS Huragan Wołomin 1:1 MKS Wicher Kobyłka

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wysokie zwycięstwo

• autor: Wicher98, 2013-05-30 10:43

25 maja o godzinie 13:00 Wicher Kobyłka po dość jednostronnym spotkaniu pokonał drużynę z Wieliszewa 7:0. Na listę strzelców w tym spotkaniu wpisali się: Piotr Welskop x2, Mateusz Kobosko x2, Michał Szczapa, Bartosz Kamiński oraz Bartłomiej Roguski.

Więcej w rozwinięciu.

Mecz rozpoczął się o 12:30, a nie jak planowano o 13:00. Od pierwszego gwizdka to Wicher zaatakował, już w pierwszej minucie Bartłomiej Roguski mógł strzelić gola, ale jego strzał z 16 metrów minimalnie minął prawy słupek bramkarza. Kolejne groźną akcje Wichru napędzali środkowi pomocnicy, ale podanie otwierające do Piotra Welskopa wykonał Bartosz Kamiński, a Piotrkowi nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do pustej bramki i to Wicher objął prowadzenie. Na przerwę jednak piłkarze z Wieliszewa schodzili z bagażem dwóch goli, ponieważ Mateusz Kobosko wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnie wykorzystał sytuacje

Druga połowa to kompletna dominacja Wichru, liczne ataki, a piłkarze Dęba nie potrafili wydostać się z własnego pola karnego. W tej części gry piłkarze z Kobyłki pokonali bramkarza gości aż pięciokrotnie wciągu 35 minut.

Dzięki temu Wicher utrzymał pozycję lidera i już w następnej kolejne czeka ich arcytrudny mecz derbowy z Huraganem Wołomin.